Menu
 • +38 063 274 52 53

Для гоління та бороди

Показано 1 по 9 із 9 результатів 1. Бальзам для бороди CLUBMAN 59 гр.

  Бальзам для бороди CLUBMAN 59 гр.

  Живить і стилізує. Бальзам живить і зволожує бороду протягом тривалого часу, борода набуває легкого блиску. Запобігає ламкості волосся бороди, робить бороду м'якою і слухняною. Бальзам підходить для будь-якого типу і довжини бороди. Не закупорює пори.

  Відсутній на складі

  Відсутній на складі

 2. Гель для гоління голови CLUBMAN 177мл

  Гель для гоління голови CLUBMAN 177мл

  Прозорий зволожуючий гель для полегшення гоління. Дозволяє бритві легко ковзати, забезпечуючи ідеально гладке гоління. Спеціальні мастильні компоненти покращують гоління, надаючи гладкість і делікатність. Гель залишається прозорим для полегшення процесу гоління. Інгредієнти, які містяться в ньому, допомагають зберегти природну вологу після гоління, надаючи ефекту гладкої й м'якої шкіри.

  Відсутній на складі

  Відсутній на складі

 3. КОНДИЦІОНЕР ДЛЯ БОРОДИ 2 В 1 89 мл

  КОНДИЦІОНЕР ДЛЯ БОРОДИ 2 В 1 89 мл

  Засіб з подвійною властивістю кондиціонера для бороди і кремом для обличчя. Заспокоює роздратовану шкіру обличчя і запобігає її лущення. Не закупорює пори. Робить волосся м'яким, усуває ефект розпушування.

  Відсутній на складі

  Відсутній на складі

 4. КЛАСИЧНИЙ КРЕМ ДЛЯ ГОЛІННЯ CLUBMAN classic 453г

  КЛАСИЧНИЙ КРЕМ ДЛЯ ГОЛІННЯ CLUBMAN classic 453г

  Живить і зволожує. Величезний досвід Clubman® дозволяє забезпечувати ідеально гладке гоління. Класичний крем для гоління допомагає значно знизити ризик порізів і запобігти появі сухості шкіри і подразнень. Забезпечує захисний бар'єр, який покращує ковзання леза. Підходить для всіх типів бороди.

  Відсутній на складі

  Відсутній на складі

 5. ОЛІЯ ДЛЯ ГОЛІННЯ CLUBMAN 30мл

  ОЛІЯ ДЛЯ ГОЛІННЯ CLUBMAN 30мл

  Зволожує і покращує ковзання бритви Олія сприяє ідеально гладкому голінню. Допо- магає значно знизити ризик порізів, а також запобігти появі роздратування і сухості. Вже після першого застосування живить і зволожує шкіру, створюючи для неї захисний бар'єр, який покращує ковзання бритви. Олія підходить для будь-якого типу бороди. Створено в результаті комбінації спеціальних олій:

  • олія Алое вера,
  • олія календули,
  • ефірна олія ромашки,
  • кокосова олія,
  • олія лаванди

  Відсутній на складі

  Відсутній на складі

 6. МИЛО ДЛЯ ГОЛІННЯ CLUBMAN 59мл

  МИЛО ДЛЯ ГОЛІННЯ CLUBMAN 59мл

  Зволожує, робить шкіру гладкою і освіжає Розкішне мило для гоління перетворюється в багату і густу піну. Clubman® створив новий спосіб гоління, поєднуючи традиційне мило для гоління з новою технологією, завдяки якій шкіра стає гладкою і свіжою, без будь-якого подразнення. Різницю видно вже після першого застосування. НОВА ТЕХНОЛОГІЯ: Традиційне мило для гоління виготовлено з тих же інгредієнтів, що і звичайне мило, а збита з нього піна легко видаляється. Мило Clubman® ви- роблено з традиційних інгре- дієнтів, але з використанням тех- нології виробництва піни для го- ління. Завдяки цьому ми змогли отримати засіб, який не висихає як звичайне мило, а кремова кон- систенція піни залишається на три- валий час. Шкіра стає насиченою, що полегшує ковзання бритви під час гоління.

  Відсутній на складі

  Відсутній на складі

 7. Набір подарунковий CLUBMAN №1-3пр для бороди

  Набір подарунковий CLUBMAN №1-3пр для бороди

  Набір включає в себе:

  1. Масло для бороди і татуювання CLUBMAN 30мл.
  2. Кондиціонер для бороди 2 в 1 CLUBMAN 81мл.
  3. Бальзам для бороди CLUBMAN 59гр.

  Відсутній на складі

  Відсутній на складі

 8. Набір подарунковий CLUBMAN №2-3пр для гоління

  Набір подарунковий CLUBMAN №2-3пр для гоління

  Набір включає в себе:

  1. Піна для гоління CLUBMAN leather cream 177мл
  2. Масло для гоління CLUBMAN 30мл
  3. Бальзам після гоління CLUBMAN 177мл 

  Відсутній на складі

  Відсутній на складі

 9. ПІНА ДЛЯ ГОЛІННЯ CLUBMAN leather cream 177мл

  ПІНА ДЛЯ ГОЛІННЯ CLUBMAN leather cream 177мл

  Розкішна, густа і багата зволожуюча піна в тюбику Завдяки поєднанню нових технологій, Clubman® створив ідеальну піну, що забез- печує ідеально гладке і швидке гоління, про яке мріють всі чоловіки. Завдяки зво- ложуючій формулі шкіра залишається чистою і свіжою, без будь-якого подраз- нення. Різницю видно вже після першого застосування.

  Відсутній на складі

  Відсутній на складі

Показано 1 по 9 із 9 результатів